Taksime Bir Yıldız Kaydı

Üniversite son sınıfa geçmiştim. Ailemin durumu kötü olduğu için çalışmam gerekiyordu. Bu son sene para kazanmak için taksi şöförlüğü yapma kararı aldım. Okuldan sonra eğer dersim yoksa direk durağa geçiyordum. Akşama kadar direksiyon sallıyordum. Hem kira giderim hem de sigara gibi birçok özel ihtiyaçlarımı karşılıyordu. Fazla durumum olmadığı için kızlara yaklaşamıyordum. Çünkü gerçekten biriyle çıkmak para gerektiriyordu. İster istemez azgınlığımda hat safhalara çıkmıştı.

Bir gün durakta akşamüstü diğer arkadaşlar ile konuşken müşteri aradı ve aranılan yere benim gitmemi istediler. Hemen ceketimi aldım ve yola çıktım. Verilen adres bir gece kulübüydü. Gittiğimde beni hafif kafası kendi gibi güzel bir kadın bekliyordu. Siyah saçı, ela gözleri, beyaz bir teni vardı. Üzerinde beyaz bir bluz ve altında siyah mini bir etek vardı. İlk baktığımda kadının yollu olduğunu düşündüm. Azgınlığımın üstüne kadını da görünce daha fazla azmıştım. Kadın arka tarafa geçti ve oturdu. Koltuğa otururken siyah minisinin altındaki beyaz külotu görmemek elde değildi. Taksimetreyi çalıştırdım ve gideceğimiz yeri sordum. Söylediği adres yaklaşık bir iki saat sürecek uzunluktaydı ama yapacak bir şey yoktu. Yol uzun olunca sohbette başlamıştı. Ben zaten arabayı durdurup kadının üstüne atlamamak için kendimi zor tutuyordum o yüzden fazla konuşma gereği duymuyordum. İsmimi öğrendi, bende onun ismini öğrendim. Meğer kız bizim üniversitedenmiş, seni daha önce gördüm filan deyince muhabbet biraz daha koyulaştı. Sohbet ederek yaklaşık iki saat sonra evinin önüne gelmiştik.

Kadın arabanın içinde sızmıştı. Arabayı durdurdum ve yanına gittim ve “Yıldız hadi geldik” diyerek kaldırdım. Arabadan indi ama ayakta zor duruyordu. Bana döndü ve “Yardım eder misin?” dedi. Bende hemen koluna girdim ve evine doğru gittik. Çantadan anahtarlarını çıkardı bana verdi. Kapısını açtım ve içeri girmeden hadi geldik dedim. Sonra çantasını kurcaladı ve “Çantada para yok gel içeri dışarda bekleme evden getireyim” dedi ve içeri girmemi bekledi. Bende kırmadım ve girdim. Yıldız odasına gitti ve birkaç dakika sonra geri döndü. Döndüğünde üzerinde siyah bir sütyen ve altında beyaz külotu vardı. Onu öyle görünce hemen sikim şaha kalktı. Ücreti aldıktan sonra ben daha fazla durmak istemedim çünkü Yıldız’ı altıma alacaktım biraz daha durursam. “Dur gitme ya biraz sohbet edelim ne acelen var” dedi ve elimden tutarak oturma odasına götürdü. “Hemen geliyorum bir yere ayrılma” diyerek dolaptan birkaç bira aldı ve getirdi. Beraber içmeye sohbet etmeye başladık. Yıldız arada elini sikime atarak oynuyordu. Sarhoş olduğu için bir şey yapmak istemiyordum ama kendimi çok zor tutuyordum. Yıldız ayağa kalktı ve üzerindekileri çıkarmaya başladı. Sonra yanıma geldi ve pantolonumu çıkardı. Altımda sadece boxer kalmıştı. Boxerımı yavaşça sıyırdı ve kalkan sikim Yıldız’ın suratına doğru sertçe çaptı. “Oha çok büyükmüş” diyerek gülmeye başladı. Biraz elledikten sonra Yıldız ağzına almaya başladı. Sarhoştu ama çok güzel yalıyordu. Daha fazla kendime engel olamadım ve kontrolü elime aldım. Saçından kavrayarak daha seri bir şekilde ağzında git gel yapmaya başladım. Sonra ayağa kalktım ve bacaklarından tutarak yatak odasına götürdüm. Yatağa doğru uzattıktan sonra bacaklarını ayırdım ve amına sikimi sokmaya başladım. Hızlandıkça memelerini de daha sert sıkmaya ve tokatlamaya başladım. Yıldız “Daha sert erkeğim” diyerek bağırıyordu. Yıldızı yarım saatten fazla sikmeme rağmen hala boşalamamıştı. Ben daha fazla dayanamadım ve Yıldız’ın içine spermlerimi bıraktım. Daha sonra dudaklarına yapıştım ve öpmeye başladım bir yandan da deli gibi amını parmaklıyordum. Yıldız’da iyice zevke geldikten sonra tekrar sikimi amına doğru soktum ve seri bir şekilde git gel yapınca boşalmaya başladı. Yıldız boşaldıktan sonra ayağa kalktım ve üstümü başımı giyindim. Tekrar Yıldız’a baktığımda çoktan sızmıştı bile. Daha sonra kapısını çektim ve taksiye atlayarak durağa gittim. Taksiyi teslim ettikten sonra evime gittim. Yıldız yaşananların hepsini hatırlıyor ve gayet memnundu. Beni canı sıkıldıkça arıyor evine çağırıyordu bende bir güzel sikip gidiyordum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir