Olgun Mature Kadınla Ateşli Sevişme

c - Olgun Mature Kadınla Ateşli Sevişme

Selamlar, ismim Cumhur, işim gereği kent dışında çalışıyorum bizimkiler memlekette köyde yaşıyor. Evlilik zamanım gelince bizimkiler köyden komşunun kızını alalım dediler bende kızı çok görmüşlüğüm yokta anasını bilirim anasına çekmişse güzeldir olur dedim. Neyse memlekete gidince kızı bana istediler. Kızın babası parasal durumum çok iyi olmaması sebebiyle kızı bana vermek istemedi. Kızı varlıklı bir oğlana verdi. Bende evlilikten arzusu kestim çalıştığım kente gittim ama kafama koymuştum bu adamdan intikamımı alacaktım. Bir yıl sonra köye izine gidince bizimkiler tarlaya gitti hayvanlara bakma işi de bana kaldı.

Hayvanları gütmek amacıyla köyün biraz uzağına çeşmelerin bulunduğu yere gittim. Daha sonra bana kızını vermeyen adamın karısıda hayvanlarını otlatmak amacıyla benim bulunduğum yere geldi. evvela aramızda biraz ara vardı daha sonra hayvanlar birbirine karışıp dereye doğru gitti bizde hayvanların peşinden beraber gittik. nebati şekilde birbirimize yaklaştık. Orada tespit edilen ağacın altına oturduk. Bu arada bayanın ismi Meral 45 yaşlarında 1.65 boyunda 65-70 kg. iri kalçalı çok büyükte ve dolgun memeli ama en güzel mekanları gözleri, gözleri bir içim su gözlerine bakınca o yaşının bir önemi kalmıyordu. Meral yenge üstüne köyde giymiş bulunduğu gündelik kıyafetlerden giymişti. Başında baş örtüsü elinde değneği inek otlatıyordu. Tam bir köylü kadını idi.
Neyse ağacın altına oturduk evvelce o başlandı konuşmaya nasılsın komşu falan diye bende yönetim eder dedim. Bana ne oldu evlenmiyor musun diye sordu bende kendisine kızı verdiniz başkasına nasıl evleneyim dedim. Sonra beni teselli etmeye çalışır gibi ben sana verecektim diyince bende ver o vakit dedim. Nasıl yani dedi. Elimle sırt sebebi ile kalçasına doğru uzatarak anlarsın dedim. Ayağa kalktı ve elindeki değnekle bana tüüü utanmaz bana mı göz koydun dedi. Bende ağağa kalktım ve istesem seni burda beceririm kimsenin haberi olmaz bağırsanda sesini duyan olmamaktadır dedim. Oda bana haklısın istesen beni sikerdin dedi. Bende sikeyim mi dedim. Bana bir şartla siktiririm dedi. Bende şartını sordum uzun sürmesini istiyorum kocam 5 dakikada boşalıyor beni sexe aç bıraktı. bazı durumlarda hayvanların sikişmesini izleyerek beğeni almaya çalışıyorum dedi. Bende tamam sen nasıl istersen dedim ve sevişmeye başladık.
iri memelerini ve kalçalarını iyice okşismim daha sonra üzerinde tespit edilen elbiseleri çıkarttım. sadece baş örtüsü, sütyeni ve kilotu kalmıştı. Elimle kilotunun üzerinden amını okşamaya başlismim. Oda ısrarla sikişme seksiyonuna geçmek istiyordu. Bende daha çok dayanamismim ve memelerinin arasına sikimi sürtmeye başlismim. Sonra yere uzandı ve içime gir demeye başlandı. Bunun amını sikmeye başlismim. 5-on dakika amına git gel yaptıktan sonra boşalmamak amacıyla durdum fakat Meral ablanın durmaya niyeti yoktu arkasını döndü ve bu pozisyondada sik beni dedi. Ben biraz oyalanmak amacıyla memelerinimn arasına sikimi yerleştirdim ve ağır ağır biraz oyalandım Meral abla mızlanmaya başlayınca onun istediği pozisyonda onu amından sikmeye başlismim. Arkasından amına git gel yapar iken sikim aniden bire dışarı çıktı ve göt deliğinin azına geldi. derhal önümden kaçtı. Bende ne oldu dedim. Ben oradan hiç kendimi siktirmedim dedi. Bende esasen orandan sikmeyecektim sikim aniden çıktı dedim. Meral abla yine önüme geçti sikişmeye devam ettik.
Sonra Meral abla kendi kendisine gerçekte ben göbütünden sikilmek istiyorumda kocam karşı geliyor dedi. Bende istiyorsan yapalım dedim. Kabul etti ve bana yavaş girmemi ifade etti yavaş yavaş götüne sikimin başını soktum sonra ufak hamlelerle gel git yapmaya başlismim ilk sokmaya başladığımda yüzünde acı bir ifadeyle çığlıklar atıyordu biraz götünde sikten sonra bu acı çığlıkları konumunu beğeni çığlıklarına bıraktı. 5- 10 dakika götünde yavaş yavaş siktikten sonra boşalacağımı anlismim ve süratli süratli pompalamaya başlismim. Meral abla öyle güzel çığlık atıyoduki bende kendimi tutamıyordum ve götüne şaplaklar atıyordum elimle memesini sıkıyordum. Sonunda götüne boşalıverdim. Meral abla sanki ilk defa sex yapıyormuş gibi çok sevincli ve heyecanlı idi. ikimizde çayırın üstüne uzandık bana defalarca teşekkür etti. özellikle götünden siktiğim amacıyla minnattar bulunduğunu ifade etti. Hiç bu kadar uzun sikişmediğini benden bir isteğim olması durumunda derhal yapabileceğimi ifade etti bende kendisine teşekkür ettim.
Biraz oturduk bana maksimum neresini beğendiğimi sordu bende gözlerini beğendiğimi ifade ettim. Teşekkür etti. Sikişmemiz esnasında çevreye dağılan elbiselerini topladı ilk olarak baş artüsünü taktı. Bende aklıma buna sokso çektirmek geldi aniden ayağa kalktım ve ağzına almasını ifade ettim. Namacıyla diye sordum suratına boşalmak istediğimi ifade ettim. ilk olarak kabul etmedi bende hani ne istesem yapacaktın diyerek ikna ettim. Meral abla benimkini ağzına alarak yalamaya başlanmıştır. çok aşırı süper sakso çekiyordu sanki vakitkli çekiyormuş bunun gibi bende ellerimle başını tutarak ona destek oluyordum. 5-6 dakika sakso çektikten sonra yere uzandım üzerime çıktı ve zıplamaya başladı iyice siktikten sonra tam boşalmaya yakın ayağa kalktım ve suratına baş örtüsüne bir denk gelecek şekilde boşaldım. üzerimizi giyindik hava iyice ısınmıştı. Herkez evine gitti. şimdi bazan telefonla sex muhabbeti yapıyoruz.

Benimle yaptıklarını kocasıyla yapmaya çalışıyormuş kocası karşı geliyormuş. şimdi dört gözle benim izne gelmemi bekliyormuş. Bir ileri izinde tutturdu samanlıkta sikişelim diye eee bakalım hele bir memlekete gidelim caresine bakacağız… bütün okurlarına sonsuz sınır dinlemeyen fantaziler dileklerimle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir