Ofisin Çaycısıyla Geçen Ateşli Dakikalarımız


Merhabalar. Ben İstanbul’dan Arif. 25 yaşındayım. Bir şirketin ofisinde editör olarak çalışıyorum. bu ofiste çalışan olgun bir çaycımız var. yaklaşık 20 kişilik ekiple o ilgileniyor. Ancak ben işe yeni başladığım için bu çaycıyı gözüme kestirmiştim. Çünkü hafif balık etli güzel bir hatundu. Orta boylu iri göğüslü fiziği güzel bir bayandı. İsmi de Aysel’miş. ben günler geçtikçe bu çaycıyla daha samimi olmaya başladım. O da bana olan ilgisini arttırmıştı ve iyi bir arkadaş olmuştuk. Çay ocağında oturup sigara içerken sohbetimiz sırasında dul olduğunu öğrendim. bu benim için bir şanstı. Çünkü içinden geçen seks arzularını onunla bu sayede daha rahat yaşayabilecektim. Son günlerde de her şey istediğim gibi gidiyordu.

Ben Aysel’i sosyal medyadan ekledim. Daha 36 yaşında filinta gibi hatundu. Sosyal medyadan konuşurken gece yarıları birbirimize kamera açıp o şekilde sohbet etmeye başladık. En son gece konuştuğumuzda o güzel göğüslerini gösteren dekolte bir tişört giymişti ve hafif de eğilerek onları bana gösteriyordu. Ben de ona güzelliğinden biraz bahsettim ve birlikte baş başa bir şeyler yapmak istediğimi söyledim. Cuma günü iş çıkışı bana gidecektik. Ofisi o açıp kapattığı için herkes gidince ben de çay ocağına yanına girdim. O işleri toparlayıp ederken önümde eğile eğile beni azdırıyordu. Ben artık fazla dayanamadım ve yine önümde domalmışken ona arkadan sarıldım.

Dur burada olmaz derken ben onun güzelliğine dayanamadığımı söyleyerek boynundan öpmeye başladım. O da hafif büyük kalçasını benim kalkan sertleşen aletime bastırıyor ve ohh demeye başlıyordu. Ben de boynunu yalarken elimi içine soktum ve göğüslerini okşamaya başladım. Biraz daha zevke getirdikten sonra da bana döndü ve sevişmeye başladık. Onu mutfağın üzerine çıkardım ve mutfağın kapısını kilitleyip üzerini çıkardım. Sonra da güzel iri göğüslerini yalamaya başladım. Biraz daha zevke gelince pantolonumu açıp ona sakso çektirdim. Zevkten yerimizde duramıyorduk. Sonra ise biraz sakso çekti. biraz daha yaladıktan sonra da onu çay ocağına domalttıp amdan sikmeye başladım. Biraz böyle siktim ve sonra mutfağın üzerine oturutup sikmeye devam ettim. Fazla dayanamayınca da üzerine boşaldım. Sonra da eve geçtik ve o gün sabaha kadar seksin tadını çıkardık. Şimdi canımız istedikçe hem ofiste hem bende çaycıyla sikişmeye devam ediyoruz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir