Kuzenim Seks İçin Yaratılmış

Merhabalar arkadaşlar. Ben Sinop’tan Haldun. *0 yaşındayım. Kuzenim Cemre ile yaşadığım inanılmaz seks dolu anları sizlere anlatacağım. Sinop merkezde oturuyorum ben. Kuzenim Cemre’de merkezde oturuyor. Halamın kızıdır kendisi. *.** boylarında sağlam fiziği olan güzel * kız Cemre. *unla aynı lisede okumak benim için büyük * avantajdı. Çünkü o evin tek kızı olduğu için *az şımarık büyü ve ne istese oldu. O yüzden lise zamanında da her şeyi vardı. Üstelik eteğinin kısalığı ve *na giydiği seksi çorabı inanılmaz çekici * kız oluyordu. Ben de *u çok beğeniyor ve *unla tadına doyamayacağım şeyler yaşamak istiyordum. Nitekim çok geç olmadan da zevk dolu anlar yaşadık.

Ben *a okulda çok karışırdım. Etek boyuna, çorabına ve takıldığı kişilere. Bu *un gizliden gizliye hoşuna gidiyormuş. Ben artık s* sınıfta *unla daha çok takılmaya başladım. Çünkü gayet güzelleşmişti. Seks k*usunda da o zamanlarda *az daha istekliydik normal olarak. Ben artık işi ilerletmek istedim ve *a mesajlar atmaya başladım. Her sabah başlıyor gece yatana kadar. Bu ilgim *un hoşuna gitmişti ve bana karşı tutumu çok değişmişti. * gece mesajlaşırken *a iltifat etmeye başladım ve *a güzelliğinden bahsettim. S*ra k*u saat *.*0 civarında sekse gelmişti. O daha istekli olunca biz seks k*usunu ilerlettik. Neredeyse **imizi boşaltacaktık artık. Bu benim için harika * şeydi.

Bizim sohbet bitince ertesi gün cumartesiydi. Cemre beni aradı ve eve çağırdı. Bende kimse yok diye gitmeyi kabul ettim. Ne de olsa halamın kızı. Eve gittiğimde üzerinde * şort ve kısa tişört vardı *az oturduk, s*ra o odasına gitti. İçeriden bana seslenip odasına çağırdı. Odaya girdiğimde üzerinde sadece iç çamaşırları ve enfes * gecelik vardı. Hemen tişörtümü çıkarıp *u kavradım ve öpüşmeye başladık. S*ra sütyenini çıkarıp göğüslerini yalamaya başladım. Ardından da vücudunun her yerini yaladım. Sıra *a gelmişti. O da iyice azınca benim aletimi çıkardı ve yalamaya başladı. Gayet güzel yalıyordu. *az daha yaladıktan s*ra yatırdı ve *a arkadan girip sikmeye başladım. S*ra k*ağıma alıp sikmeye devam ettim. O gün * defa beraber boşaldık. S*ra sevgili olduk ve inanılmaz fantezilere devam ettik. Hala daha ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir