KUZENİM BENİ ZORLA SİKTİ

Size kuzenimin beni zorla siktiği sex hikayemi anlatacağım. Bir hafta önce salı günü kuzenim gile gittim. Aramız çok iyidir kuzenimle sürekli beraberizdir. Ben 19 yaşında esmer , beyaz tenli ,zayıf bir kızım.

Kuzenim gile gittiğimde Şükran teyzem evdeydi ama uyuyordu. Saat 3 civarıydı erken uyumasına şaşırmıştım. Kuzenim hasta olduğunu söyledi bana odasında dedi.Sonra kuzenimin odasına geçtik ve bilgisayarıyla oynamaya başladım oda içecek birşeyler getirmek için mutfağa gitmişti. Bilgisayarını açtığımda masaüstünde birkaç video vardı ve birtanesini açtım. Ama açmaz olaydım hiç beklemezdim kuzenimden porno izliyormuş bilgisayarına indirmiş. Tam video açıkken birden kuzenim geldi odaya ve video açık görünce şaşırdı. Elindekileri masaya bırakıp hemen kapattı bilgisayarı.

Biraz utanmıştı ama bana karşı yakın duruyordu. Bana yaklaştı ve seni becermek istiyorum dedi ağzımı tuttu hemen bağırmayayım diye masanın yanında bant vardı ağzımı bantlarken ben çırpınıyordum ama kurtulamıyordum bir türlü. Ellerimi ve ayaklarımı bağladı çok korkmuştum ne yapacağımı şaşırdım.

Sonra beni soymaya başladı ondan nefret ediyordum hiç istemiyordum o an önceden eski sevgilim beni siktiğinde çok canım yanmıştı istemiyordum bu yüzden. Direk pantolonumu çıkarttı ve kilodumu çıkartıp amımı yalamaya başladı.

Daha önce seviştiğimde böyle olmamıştı hiç çok hoşuma gidiyordu zevkten hafiften inlemeye ve hareketlenmeye başladığımda ağzını açacağım ama bağırmayacaksın dedi. Kafamı salladım ve bantı çıkarttı. İlk söylediğim cümle devam et demek oldu.

Amımı yalarken kendi pantolonunu çıkarttı siki taş gibi olmuştu ve amıma yavaş yavaş soktu çok güzeldi o an hızlanmasını istedim ama hızlanmıyordu bilerek. Beni delirtiyordu o an zevkten hızlan diye bağırmaya başladım artık geri susturdu beni. Sonra yavaş yavaş hızlandı çok zevk alıyorduk ikimizde sonra birden yavaşladı ve sikini amımdan çıkardı beni kucağına aldı. Hızlı hızlı zıplatarak sikmeye başladı canım yanıyordu bir yandan ama çok iyi yapıyordu birden beni yatağa fırlattı. Fırlatır fırlatmaz öyle boşaldı ki yatağa kadar geldi spermleri. Hayatımdaki yaşadığım en iyi sex hikayemdi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir