KOCAMIN ALDATTIĞINI ÖĞRENINCE BURNUNDAN GETIRDIM

Merhaba seks hikaye severler. Kocamla 10 yıldır evliyiz. Kocam bir iş adamıdır ve bu yüzden de çok sık yurt dışına seyahat eder. Onun kaç defa çapkınlığını yakalamama rağmen her seferinde beni sevdiğini söylediği için affettim. daha sonra anladım ki kocam hiç boş durmuyordu ve her gün başka bir kadınla beni aldatmaya devam ediyordu. son zamanlarda onun bu tavırları artık beni deliye döndürmeye başlamıştı. Artık onun beni aldatmasına tahammül edemiyor ve özellikle yurt dışı seyahatlerine gittiğinde resmen deliye dönüyordum. En sonunda ben de karar verdim. Kocamı kendi silahı ile vuracak ve aynı beni aldattığı gibi ben de onu aldatacaktım. Ondan intikam almanın en kolay ve en zevkli yolunun bu olacağını düşündüm. bunu da yaz tatilinde uygulamaya soktum. Bu yaz kocam beni tatil için Marmarise götürdü. Gitmeden önce her zamanki gibi bütün organizasyonu ben yapmıştım.

Tatil başladı ve otelimize yerleştik. Daha ilk günden kocam havuzbaşında bikinili kızları kesmeye başlamıştı. Güneş gözlüklerini de kendisine kamuflaj olarak kullanıyordu. O gün havuz başında güneşlenirken yanıma bir aile geldi. Çiftlerdi ve yanlarında çok tatlı da bir kızları vardı. Onlarla tanışıp sohbet etmeye başladıktan sonra Rus olduklarını öğrendim. O sırada kocam yanımda yoktu ve ben de hemen bütün ilgimi adama yoğunlaştırdım. Sonra kocam da geldi ben de bu çiftle çoktan samimiyeti kurmuştum. Ame her zamanki gibi benim azgın kocamın gözleri Rus kadının üzerinde dolaşmaya başladı. Kadını resmen gözleri ile yiyip bitiriyordu. Ben yine onun bu davranışıyla çılgına döndüm ve odaya gidince de ona yaptığını söyledim. Tabi kocam her zamanki gibi inkar etti. Ben de çok uzatmadım.

O gün akşam yemeğini de bu çiftle birlikte yedik ve daha sonra kızlarını uyutarak otelin kulübüne gittik. Hep birlikte eğlenmeye başladık ama biz biraz alkol alınca kocam ve kadın birden ortadan yok oldu. Tabi ben hemen kocamın ne halt yediğini anladım. Baktım o beni aldatıyor ben de o intikam havası ile adamla dans etmeye devam ettim bana çok yakın sarılmaya başlamıştı bana dışarı çıkalım mı dedim. Sanki adam da karısının ne yaptığını biliyor gibiydi benim teklifimi hemen kabul etti ve dışarı çıktık. Birlikte yürürken adam birden bana kocan ve karım şu anda sevişiyorlar dedi. Ben de biliyorum ama sen neden bu kadar sakinsin dedim. İşte o an beni şok eden şeyleri söyledi. Adamı beni oyalaması için burada bırakmışlar. Gerçekten çok sinirlenmiştim. Ben de adama ondan hoşlandığımı söyledim.

Beni hemen aldı ve otele odaya götürdü. Ben bir yandan kocamı aldatmak istiyordum bir yandan da çok fazla panik olmuştum. Neyse odaya girdik ve adam bana sarılarak beni öpmeye başladı. Rusları bilirsiniz iri yapılı insanlardır ben adamın neredeyse yarısıydım diyebilirim size. Hemen beni kucakladığı gibi aldı ve yatağa fırlattı. Anlaşılan benim beklemediğim kadar sert bir sikiş olacaktı bu. Bir çırpıda elbisemi çıkardı her yerimi yalıyordu çok zevk almaya başlamıştım. Amıma dil darbeleri atmaya başladığında ben artık zevkten onun altında kıvranmaya başladım. O kadar iyi yalıyordu ki o dilini sokup çıkardıkça ben de zevkin doruklarına çıkıyordum. Ben de onun sikini yaladım. Ağzıma zor sığan sikini daha sonra amıma kökledi ve dakikalarca altında beni inletti. Sonunda kocamı aldattım ama onun umrunda mı bilmiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir