ABLAMIN ERKEK ARKADAŞI BENİ ONUN YANINDA SİKTİ

Ablamla iki kardeşten çok iki arkadaş gibi büyüdük. Ama bu arkadaşlıktaki ağır işler bana düşerken eğlenceli yönler ona kaldı. Örneğin ikimiz de lisede okurken ben evde hem onun hem kendimin ödevlerini yapardım. O ise liseli sex hikâyeleri arasına ekleyeceği yeni tecrübeler kazanmak üzere erkek arkadaşları ile dışarıda olurdu. Ablam çok güzel bir kız olduğu için onu silmek için neredeyse sıraya giren erkekler arasından birisini seçmekte ve hemen her akşam dışarıya çıkmakta sorun görmüyordu. Ben de arkadaşlarımın söylediğine göre en az onun kadar güzeldim ama onun kadar canlı bir kız değildim sanırım, lise hayatım seks yönünden pek de parlak geçmedi.

Ablam üniversiteye gittiği yıl ben lisenin son yılını okumak üzere ailemin yanında kalmıştım. Bu sırada sonunda bir erkek arkadaş buldum ve yine buradaki kızlık bozma hikâyeleri arasına eklediğim ilk cinsel tecrübemi edindim. Fakat sanırım ruhumda orospuluk varmış, bekâretim bozulduktan sonra önüme gelenle yatmaya başladım. Böylece ablamın yanına gitmek ve öykülerimi ona anlatmak için sabırsızlanmaya başladım. Çünkü daha önce hep o kendisini siken erkekleri anlatırdı.

Sonunda yarıyıl tatilinde ablamın yanına gittim. Onun da son bir finali vardı ve ona girince beraber dönecektik. Bu arada onun yeni erkek arkadaşıyla da tanışmıştım. Hikâyelerimi ablama anlattım ama o yeni erkek arkadaşıyla yaşadığı çok daha ilginç maceraları bana nakletmişti. Onu kıskanmaya başlamıştım.

Son vizelerinin olduğu akşam okulun yarıyılının bitmesi şerefine, ablamın evinde ben, ablam ve onun erkek arkadaşı içmeye karar verdik. Ablam çok hızlı gittiği için birkaç saat içinde devrildi ve koylukta uyumaya başladı. Bu arada erkek arkadaşı da yanında oturuyordu. Ablamın bir eli çocuğun sikindeydi ve onunla oynayıp cilve yaparken çocuğu iyice azdırmıştı. Pantolonunun önünde kocaman bir kabarıklık yapan sikini görünce dayanamadım ve uzanıp açığa çıkmasını sağladım. Ağzıma aldığımda ise nerdeyse o anda boşalacaktı. Ama buna izin vermeden üzerimdekileri çıkarttım. Koltuğun arkasına yaslandım yani koltuğun üzerine domaldım. Arkamdan girdiğinde ise neredeyse bir çığlık atıyordum. Ama uzandı ve eliyle ağzımı kapattı. Bu şekilde beni siktikten sonra öptü ve duşa gitti. Geri döndüğünde ablam uyanmıştı, onu da kucağına alıp yatağına götürdü. Sanırım birkaç posta da ona atmıştır. Ama bu arada ben de ilginç bir yaşanmış seks hikâyeleri tecrübesi edinmiş oldum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir